Pro teenagery

Ahoj, jsme Haima. Skupina lidí, kteří v nějaké podobě prožili to, co ty. Do života nám vstoupila nemoc, která není na chvíli a léčba je dost složitá. Tohle všechno už víš. My máme štěstí, že už je to za námi. Jsme buď vyléčení pacienti nebo jejich rodiče. Společně se to snažíme ulehčit těm, kteří léčbou teprve procházejí.

Co ti můžeme nabídnout?

Víme, že v nemocnici je nuda. Zvlášť v odpoledních hodinách, kdy je po léčebných procedurách. Nabízíme ti proto různé aktivity – chceš se učit fotit na mobil? Točit videa a věnovat se Youtuberingu? Chceš zkusit programovat? Baví tě kreslit nebo tě zajímá počítačová grafika? Chceš se učit nějaký jazyk? Nebo si jen popovídat/napsat s někým, kdo to, co prožíváš ty, zná? Potřebuješ něco jiného, s čím ti můžeme pomoct? Stačí napsat na tuhle adresu: haima@haima.cz. Obratem se ti ozveme a domluvíme se.

Pojď se s námi pobavit na víkend

Ptáš se, proč jezdit na víkend s lidmi z Haimy? Protože to bude pohoda a zábava, protože víme, co prožíváš a jak těžké je vrátit se zpátky mezi vrstevníky, kteří řeší módu, zatím co ty jsi bojoval/a o život. Pokud máš konkrétní nápad, co bys chtěl/a o takovém pohodovém víkendu dělat, napiš na haima@haima.cz. Sem nám taky napiš, pokud ses rozhodl/dla na víken s námi vyrazit, pošleme ti volné termíny, kam se můžeš přihlásit.